Originální tapety na Váš počítač

Vánoční pozadí na plochu

Vánoční pozadí na plochu jsou také mezi uživateli poměrně oblíbené. Na internetu jich opět naleznete veliké množství. Stačí jít například na google a zadat do vyhledávače vánoční pozadí nebo pokud chcete hledat na celém, tedy i anglickém internetu, tak jednoduše napište Christmas wallpapers.

Vánoce jsou jinak v křesťanské tradici oslavou narození Ježíše Krista. Vánoce, samozřejmě s Velikonocemi, patří k těm významným svátkům křesťanů. V České republice je za vrchol Vánoc považován den 24. prosince, který je brán jak předvečer slavnosti samotné. Do Vánoc zahrnujeme také adventní dobu, která je před Vánoci. K Vánocům také samozřejmě řadíme i další tradice, jako je například zdobení vánočního stromku, stromek samotný, jesličky (betlém), dárečky, které nosí Ježíšek, či vánoční cukroví a další. Některé z těchto tradic jsou již z předkřesťanských dob a souvisejí se slavením slunovratu, který na tyto dny také vychází.

V současné době se však tento původní význam náboženství vytrácí a Vánoce jsou považovány i za jeden z nejvýznamnějších svátků obecně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tapety na plochu a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Prohlížeč google chrome - jeden z nejpoužívanějších prohlížečů z dílny google, na celém světě ho používají miliony uživatelů.