Originální tapety na Váš počítač

Pozadí na plochu pc zdarma

Pozadí na plochu počítače si můžete najít na mnoha internetových stránkách, přičemž naprostá většina tapet je samozřejmě zdarma, takže si je můžete bez problému stáhnout. Pozadí na plochu počítače si určitě stahuje veliké množství lidí, dalo by se dokonce říct, že každý z nás, neboť se díky pozadím na plochu dá o hodně zpříjemnit pracovní prostředí počítače.

Tapety jsou většinou na stránkách rozděleny do spousty přehledných kategorií, takže je už jen otázkou vkusu, pro jakou kategorii se člověk rozhodne. Dalo by se říct, že asi nejvyhledávanější jsou tapety s motivy přírody. Avšak v dnešní době si můžete na plochu svého počítače stáhnout v podstatě cokoliv. Velice zajímavou schopnost má nový Windows 7, který umožňuje svým uživatelům si utvářet vlastní témata.

Jde o to, že si člověk stáhne třeba 20 tapet, které se mu líbí a tyto tapety se mu pak budou v pravidelných intervalech měnit. Interval si můžete také nastavit podle sebe, například minutu nebo i jeden den.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tapety na plochu a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Prohlížeč google chrome - jeden z nejpoužívanějších prohlížečů z dílny google, na celém světě ho používají miliony uživatelů.